قابل‌توجه کاندیداهای پشت پرده؛

سر کیاشهر همچنان بی‌کلاه ماند مطلب ویژه

وعده شهرستان شدن بندر کیاشهر برای انتخابات دور بعد مجلس شورای اسلامی باز هم کارساز است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای دیار ما، در نشست روز یکشنبه هیئت دولت، هیئت‌وزیران با تغییر و اصلاح تقسیماتی در استان‌های زنجان، ایلام، بوشهر، لرستان، آذربایجان شرقی، هرمزگان، چهارمحال و بختیاری، کردستان، اردبیل، خراسان جنوبی، مازندران، البرز و یزد موافقت کرد.

به‌موجب این تصمیم، ضمن تغییر و اصلاح تقسیماتی، ارتقای چند شهر به شهرستان و ایجاد ۴ بخش و ۷ شهر جدید به تصویب رسید و با ۷ مورد انتزاع و الحاق موافقت شد.

این تصمیم در حالی اتخاذشده است که نامی از شهرهای خواستار تغییر و اصلاح تقسیماتی استان گیلان در این نشست به میان نیامده است و مشخص نیست دقیقاً پرونده 3 شهر بندر کیاشهر، خمام و لوشان در چه مرحله‌ای قرار دارد.

از سال‌های دور یکی از مهم‌ترین مطالبات مردمان 3 شهر بندر کیاشهر در شهرستان آستانه‌اشرفیه، خمام در شهرستان رشت و لوشان در شهرستان رودبار، تغییر وضعیت این شهرها به شهرستان است و نمایندگان فراوانی با وعده شهرستان شدن این شهرها و جلب اعتماد مردم به کرسی مجلس شورای اسلامی رسیده‌اند.

با توجه به نزدیک شدن به دوره بعد انتخابات و فعالیت پشت پرده برخی از افراد برای کاندیداتوری انتخابات پیش رو، پیشنهاد می‌کنیم کاندیداهای پشت پرده، وعده شهرستان شدن را برای کسب آرای مردم در این شهرها فراموش نکنند.

این وعده انتخاباتی همچنان تازه و بکر باقی است و قطعاً در انتخابات آینده، باز هم همانند ادوار گذشته به مردم بندر کیاشهر، خمام و لوشان داده می‌شود.

انتهای پیام/

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید