به‌روز شدیم و برگشتیم مطلب ویژه

آوای دیار ما جایگزین کیآستان شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای دیار ما، بیش 1 سال و 3 ماه از فعالیت رسمی پایگاه خبری کیآستان در حوزه‌های خبری آستانه‌اشرفیه، بندر کیاشهر و دهستان‌ها و روستاهای این شهرستان گذشت و هم‌اکنون با قالبی جدید و به‌روزتر با نام جدید پایگاه خبری تحلیلی آوای دیار ما همراه شما هستیم.

چرا آوای دیار ما جایگزین کیآستان شد؟!

پیش از آغاز فعالیت پایگاه خبری کیآستان در مهرماه سال 96 برای اخذ مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای این پایگاه خبری اقدام کردیم و پس از سپری کردن مراحل اداری، مسئولان رسانه‌ای این وزارت خانه با نام کیآستان به دلیل ترکیبی بودن، خودساخته بودن و عدم وجود این نام در دایره واژگان فارسی موافقت نکردند و ارائه دلایل در چندین مرحله برای انتخاب این نام با توجه به حوزه فعالیت این پایگاه خبری با نظر مساعد مسئولان این وزارتخانه همراه نشد و به‌ناچار اسامی جدیدی به سامانه جامع رسانه‌ای کشور ارائه کردیم که پس از بررسی‌ها نام پایگاه خبری تحلیلی آوای دیار ما برای این پایگاه خبری تائید شد.

بر همین اساس و با توجه به برخی از مشکلات سامانه‌ای نسخه پیشین وب‌سایت، نظیر کند بودن در بالا آمدن صفحه‌ها و کیفیت پایین برخی از تصاویر، پس‌ازاین تغییر نام تصمیم گرفتیم با به‌روز کردن سامانه‌ها در راستای ارج نهادن به درخواست‌های شما همراهان همیشگی گام برداریم و مشکلات موجود را در نسخه جدید برطرف کنیم.

هم‌اکنون باگذر از غیبت چندروزه، در نسخه جدید با سرعت و کیفیتی بالاتر از گذشته در آدرس‌های اینترنتی DiyarMa.ir ، AvayeDiyarMa.ir  و KiAstan.ir در دسترس شما همراهان همیشگی هستیم.

تغییرات همچنان ادامه دارد و باگذشت زمان ویژگی‌های تازه‌ای در نسخه جدید عرضه می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی آوای دیار ما

از مردم برای مردم

انتهای پیام/

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید