تهدید به دخالت نیروی انتظامی برای تخلیه محل اسکان تیم سفیدرود مطلب ویژه

  • پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰
  • یکشنبه, 14 بهمن 1397 ساعت 20:09

تیم سفیدرود آستانه‌اشرفیه به دلیل استفاده از بازیکن غیرمجاز از پلی‌آف لیگ دسته دوم فوتسال کشور کنار گذاشته شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای دیار ما، به نقل از پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، در پی اعتراض به بازیکنان غیرمجاز تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه، شهرداری صباشهر تهران جواز حضور به مرحله پلی‌آف لیگ دسته دوم فوتسال کشور کسب کرد.

ماجرا ازاین‌قرار است که دو تن از بازیکنان تیم سفیدرود آستانه در فصل جاری در قالب تیم فوتبالی به میدان رفته‌اند لذا با توجه به اینکه قانون اجازه هم‌زمان حضور بازیکنان را در دو رشته فوتبال و فوتسال نمی‌دهد تیم سفیدرود از گردونه مسابقات حذف شد.

علی حسین پور رئیس هیئت‌مدیره باشگاه سفیدرود آستانه‌اشرفیه در خصوص رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در گفتگو با خبرنگار پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰ گفت: این رأی اوج بی‌تدبیری در فوتسال بود. ما الآن در کرمانشاه هستیم. دو بازیکن فوتبالی ما در سال ۹۶ بازی کرده بودند و آخرین بازی آنان ۲۵ اسفند ۹۶ بود نه فصل ۹۷.

وی ادامه داد: طبق مصوبه هیئت‌رئیسه انتقال بازیکنان در طول فصل مسابقاتی از فوتبال به فوتسال و بلعکس ممنوع است. در ضمن تیم فوتبالی‌شان منحل شده بود و این دو بازیکن آزاد محسوب می‌شدند.

مدیر اجرایی تیم سفیدرود در پایان گفت: صدور این رأی ظالمانه در یک روز مانده به مسابقات و درحالی‌که ما در کرمانشاه هستیم اوج بی‌عدالتی و فساد در فوتبال و فوتسال است. ما ۷ روز فرصت داریم در کمیته استیناف، اعتراض کنیم. به‌راستی اگر توانستیم ثابت کنیم حق با ماست، جبران این‌همه خسارت را که خواهد داد. به‌هرحال ابروباد و مه و خورشید و فلک همه فدراسیون جمع شده‌اند تا سر یک تیم مردمی شهرستانی را در روز روشن ببرند.

ساعتی قبل پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰ آخرین خبر مرتبت با تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه را بر روی خروجی رفته است که به شرح زیر است:

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال ۲۰۲۰، تیم سفیدرود آستانه که به‌عنوان تیم دوم از گروه الف لیگ دسته دوم فوتسال کشور به مرحله پلی‌آف صعود کرده بود جهت شرکت در این مرحله راهی کرمانشاه محل برگزاری مسابقات شده است لذا طی حکم ابلاغی کمیته انضباطی این تیم به دلیل استفاده از بازیکنان غیرمجاز از گردونه مسابقات حذف و تیم شهرداری صباشهر جایگزین آن شد.

برابر پیگیری خبرنگار فوتسال۲۰۲۰ از مدیرعامل این تیم در تهران گویا کمیته استیناف به دلیل حساسیت موضوع فردا صبح جلسه فوق‌العاده‌ای را تشکیل خواهد داد تا آن را بررسی نماید.

نکته عجیب اینکه کاروان تیم سفیدرود آستانه هم‌اکنون با توجه به رضایت میزبان در محل اسکان تیم‌ها حضور دارد تا وضعیتش معلوم گردد اما نمایندگان فدراسیون بارها جهت تخلیه محل اسکان آنان را به دخالت نیروی انتظامی تهدید کرده‌اند.

گفتنی است تلاش‌های پایگاه خبری تحلیلی آوای دیار ما، برای برقراری ارتباط با محمد عباسی مدیرعامل و علی حسین پور مدیر اجرایی این تیم به منظور دریافت آخرین اطلاعات و اخبار حواشی این تیم تا این لحظه بی‌نتیجه مانده است.

انتهای پیام/

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید