با حضور معاونان قضایی دادگستری گیلان؛

مراسم تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب آستانه‌اشرفیه برگزار شد مطلب ویژه

مراسم تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آستانه‌اشرفیه صبح امروز در سالن اجتماعات دادگستری این شهرستان برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، در مراسمی که با حضور حجت‌الاسلام میرمحمدی معاون قضایی دادگستری گیلان در امور شوراها، میرزایی معاون قضایی دادگستری گیلان در امور ارزشیابی و تخلفات و جمعی از مسئولان شهرستان آستانه‌اشرفیه صبح امروز در سالن اجتماعات دادگستری این شهرستان برگزار شد از زحمات علی راشد دادستان سابق قدردانی شد و مجید تاج‌الدینی به‌عنوان دادستان جدید شهرستان آستانه‌اشرفیه معرفی شد.

در این مراسم محمدباقر بدوی رئیس دادگستری، رحیم حیدری فرماندار آستانه‌اشرفیه و حجت‌الاسلام سید احمد میر محمدی معاون قضایی دادگستری گیلان در امور شوراها با شهادت دادن به تلاش‌های بی‌وقفه علی راشد دادستان پیشین شهرستان آستانه‌اشرفیه، برای وی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کردند و اعلام آمادگی کردند تا در کنار مجید تاج‌الدینی دادستان جدید شهرستان آستانه‌اشرفیه در مسیر پیشرفت شهرستان و دفاع از حقوق حقه مردم گام بردارند.

مجید تاج‌الدینی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آستانه‌اشرفیه پیش‌ازاین ریاست شعبه 101 دادگاه کیفری این شهرستان را بر عهده داشت.

علی راشد هم که بیش از 3 سال دادستان شهرستان آستانه‌اشرفیه بود، بعدازاین به‌عنوان رئیس شعبه 7 دادگاه خانواده شهرستان رشت فعالیت می‌کند.

انتهای پیام/ 97/03/09

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید