بازدید سرپرست استانداری گیلان از طرح‌های عمرانی آستانه‌اشرفیه

سرپرست استانداری گیلان از طرح‌های عمرانی شهرستان آستانه‌اشرفیه بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای دیار ما، سرپرست استانداری گیلان از طرح‌های عمرانی شهرستان آستانه‌اشرفیه بازدید کرد.

ارسلان زارع با همراهی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی از چند پروژه‌ عمرانی شهرستان آستانه‌اشرفیه به‌صورت میدانی بازدید کرد.

وی از صبر و بردباری مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه بابت تأخیری که در اجرای برخی از طرح‌های عمرانی به وجود آمده قدردانی کرد و گفت: هدف از بازدید این پروژه‌ها، بررسی چگونگی روند اجرایی و مشکلات این طرح‌ها و تصمیم‌گیری برای تسریع در انجام عملیات پروژه‌های عمرانی ازجمله طرح پل کابلی سپیدرود است.

سرپرست استانداری گیلان پل کابلی سپیدرود را ازجمله طرح‌های ضروری و مهم شهرستان آستانه‌اشرفیه عنوان و تصریح کرد: بر اساس اظهارنظر کارفرمای طرح و قول پیمانکار امیدوارم تا پایان سال تکمیل و به بهره‌برداری برسد و موجبات رضایت مردم در آینده را فراهم کند.

زارع در ادامه سفر خود به شهرستان آستانه‌اشرفیه از پروژه مخزن 10 هزار مترمکعبی و ایستگاه پمپاژ و تأسیسات جانبی آن بازدید کرد و در حاشیه این بازدید گفت: این پروژه تاکنون بعد از تأخیر زیاد 81 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و به لحاظ ضرورت این طرح برای مردم شهرستان باید تسریع شود تا حداکثر در ایام دهه مبارک فجر به بهره‌برداری برسد.

گفتنی است پروژه احداث مخزن 10 هزار مترمکعبی و تأسیسات جانبی در سال 94 عملیات اجرایی آن آغازشده است و هدف از اجرای این پروژه جهت تأمین آب شرب شهرستان آستانه است.

همچنین سرپرست استانداری گیلان از پروژه تعریض چهار خطه کردن محور آستانه‌اشرفیه به بندر کیاشهر و طرح هادی روستایی دهشال دیدن کرد.

انتهای پیام/

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید