از دلایل حضور در نشست شورای شهر آستانه‌اشرفیه تا آخرین تحولات شهری در بندر کیاشهر مطلب ویژه

پورباقری عضو شورای اسلامی شهر بندر کیاشهر: شهردار تعاملی خوبی برقرار کرده است و توانسته همدلی را در بین اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار برقرار کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای دیار ما، نشست علنی این هفته اعضای شورای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه با حضور حاتم پورباقری عضو شورای اسلامی شهر بندر کیاشهر برگزار شد به همین بهانه در پایان این نشست دقایقی با این عضو شورای اسلامی شهر بندر کیاشهر از دلایل حضور در نشست علنی شورای شهر آستانه‌اشرفیه تا آخرین تحولات شهری بندر کیاشهر به گفتگو پرداختیم.

حاتم پورباقری عضو شورای اسلامی شهر بندر کیاشهر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار دیار ما بابیان اینکه به دلیل اینکه این نشست به‌صورت علنی برگزار می‌شد بدون دعوت در صحن شورای شهر آستانه‌اشرفیه حاضر شدم تا در جریان برگزاری این نشست، از جو برگزاری و روند پیشبرد کارها در این شهر ارزیابی داشته باشم، گفت: از حضور شهردار در صحن شورا بسیار خوشحال شدم و امیدوارم بتوانیم ارتباط و تعامل مناسبی بین اعضای شورای اسلامی شهر بندر کیاشهر و آستانه‌اشرفیه برقرار کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر بندر کیاشهر در خصوص آخرین تحولات شهری بندر کیاشهر هم با اشاره به اینکه در بحث عمران، شهردارمان بحث آسفالت خیابان‌ها را در مرحله مناقصه گذاشته‌اند و احتمالاً به‌زودی اجرای عملیات آسفالت را آغاز می‌کنند، افزود: همچنین شهردار بندر کیاشهر پیگیر مجموعه پارک کوی شهید رجایی است تا اعتبار 200 میلیون تومانی را که مقرر بود از منطقه آزاد به شهرداری اختصاص داده شود را دریافت کنند.

پورباقری بابیان اینکه در بحث هیئت‌رئیسه هم فعلاً کسی مدنظر نیست و نشستی در خصوص هیئت‌رئیسه نداشته‌ایم، معمولاً فرمانداری در این خصوص اواخر مردادماه ابلاغ می‌کند و فعلاً آقای قهرمانی به کارها ادامه می‌دهند و صحبتی در این خصوص نیست، گفت: در بحث کمیسیون‌ها هم دوستانی که سال گذشته انتخاب‌شده بودند همچنان کارها را انجام می‌دهند و تغییراتی نداشته‌ایم و نکته جالب دیگر نشست شورای شهر آستانه‌اشرفیه اقدام به جابه‌جایی اعضای کمیسیون ماده 100 و تجدیدنظر و دیگر کمیسیون‌ها بود.

وی در پایان در خصوص تنش‌های آغاز به کار شورای پنجم بندر کیاشهر و میزان رضایت از عملکرد شهردار در این مدت، با اشاره به اینکه به نظرم اوضاع در مجموعه شورای اسلامی شهر بندر کیاشهر خیلی خوب است و به‌صورت دوستانه کارها انجام می‌شود، افزود: به نظرم شهردار هم در این مدت توانسته تعاملی خوبی برقرار کند و همدلی را در بین اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار برقرار کند، شهردار با توجه به اعتباراتی که در اختیار دارد کارها را انجام می‌دهد، البته به نظرم روند کمی با کندی به‌پیش می‌رود اما امیدواریم ساخت‌وسازها افزایش یابد و اعتبارات در کمیته برنامه‌ریزی بیشتر به بندر کیاشهر اختصاص پیدا کند تا شهردار هم بتواند سرعت عمل بیشتری در اجرای طرح‌ها داشته باشد.

انتهای پیام/

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید