چقدر خوبیم ما مطلب ویژه

چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان با معرفی آثار برتر و هنرمندان برگزیده پایان یافت و در این میان نام همه اعضای گروه تئاتر تی تی آستانه‌اشرفیه در جمع برترین‌ها دیده می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای دیار ما، چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان اول شهریورماه امسال با اجرای نمایشی از کشور ایتالیا در پارک شانو سنندج کار خود را آغاز کرد و در طول پنج روز، 85 نمایش در سطح شهرهای مریوان، سنندج و سروآباد و روستاهای مریوان به اجرا درآمد.

در پایان این جشنواره بین‌المللی تئاتر مریوان تمامی اعضای گروه تئاتر تی تی برای نمایش " محورهای مورد تأکید فراخوان " موردتقدیر قرار گرفتند و بر همین اساس میلاد حسین زاده در بخش کارگردانی، امید کفشدار جلالی در بخش بازیگری، مجید رهبری آزاد و علی حاجی صادقی در بخش موسیقی و محمدرضا جعفری لفوت و میلاد حسین زاده در بخش نویسندگی حائز عناوین برتر شدند و توسط هیئت‌داوران موردتقدیر قرار گرفتند.

همچنین سه نمایش " محورهای مورد تأکید فراخوان " از آستانه‌اشرفیه، سانتی‌متر از مریوان به کارگردانی سوران حسینی و بی پیش بی اجاره از استان مرکزی برای اجرای عموم به مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی شدند.

انتهای پیام/

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید