دستگیری 45 معتاد متجاهر و خرده‌فروش مواد مخدر در شهرستان آستانه‌اشرفیه مطلب ویژه

فرمانده انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه گفت: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی 39 معتاد متجاهر و 6 خرده‌فروش مواد مخدر در این شهرستان دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای دیار ما، سرهنگ عیسی روشن قلب فرمانده انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه در گفتگو با خبرنگار دیار ما بابیان اینکه هم‌زمان با آغاز سال نو و باهدف پاک‌سازی نقاط آلوده، تفرجگاه‌ها، پارک‌ها و بوستان‌ها طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان اجرا شد، گفت: در این طرح تیم‌های عملیاتی پلیس پس از شناسایی چند محل تجمع معتادان پرخطر وارد عمل شدند و ضمن جمع‌آوری و دستگیری 39 معتاد متجاهر و 6 خرده‌فروش، 233 گرم انواع مواد مخدر کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه طرح‌های پاک‌سازی در مناطق آلوده و برخورد جدی پلیس با سوداگران مرگ و خرده‌فروشان مواد افیونی استمرار دارد، افزود: با هماهنگی قضایی، معتادان متجاهر دستگیرشده به کانون‌های بازپروری و مراکز ترک اعتیاد معرفی شدند.

سرهنگ روشن قلب در پایان تصریح کرد: شهروندان هشدارها و توصیه‌های پلیس را جدی بگیرند و در صورت مشاهده افراد مشکوک از طریق مرکز تلفن 110 موارد را به پلیس اطلاع دهند.

تصویر: آرشیوی

انتهای پیام/

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید