توزیع میوه ویژه ایام نوروز در شهرستان آستانه‌اشرفیه آغاز شد مطلب ویژه

رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان آستانه‌اشرفیه گفت: هم‌زمان با سراسر استان توزیع میوه ویژه ایام نوروز در این شهرستان آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای دیار ما، محمد خشنود رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه هم‌زمان با سراسر استان توزیع پرتقال و سیب مرغوب از امروز در 5 جایگاه این شهرستان آغازشده است، گفت: قیمت هر کیلو پرتقال تامسون 3 هزار و 500 تومان و هر کیلو سیب 6 هزار و 400 تومان تعیین‌شده است.

رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه توزیع میوه ویژه ایام نوروز در آستانه‌اشرفیه در صورت تداوم تقاضا تا 15 فروردین‌ماه ادامه دارد، افزود: اتحادیه تعاونی‌های روستایی در شهر آستانه‌اشرفیه، شرکت تعاونی هدف در بندر کیاشهر، شرکت تعاونی ساحل در روستای لسکوکلایه، شرکت تعاونی گلباران سبز در روستای دستک و شرکت جلالیه در روستای کیسم، 5 جایگاهی هستند که برای توزیع میوه ویژه ایام نوروز شهروندان این شهرستان در نظر گرفته‌شده است.

خشنود بابیان اینکه این تعاونی‌ها صبح‌ها از ساعت 8 تا 13 و عصرها از ساعت 14 تا 18 آماده عرضه این میوه‌ها هستند، گفت: توزیع میوه ویژه ایام نوروز باهدف کنترل قیمت بازار و جلوگیری از سوءاستفاده سودجویان انجام می‌شود.

گفتنی است هر سبد میوه سیب و پرتقال عرضه‌شده در این تعاونی‌ها بین 9 تا 11 کیلوگرم وزن دارد و در هنگام عرضه 400 گرم وزن سبد کسر می‌شود.

View the embedded image gallery online at:
http://www.kiastan.ir/ej/205-e#sigProId272d00629b

انتهای پیام/

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید